فرماندار ویژه چابهار از منع شدن جایگاه‌داران چابهاری در ارائه سوخت به مسافران خبر داد و گفت: در صورت مشاهده خدمات‌دهی به مسافران برخورد شدید با خاطیان صورت خواهد گرفت

به گزارش سنت نیوز؛ رحمدل بامری از منع شدن جایگاه‌داران چابهاری در ارائه سوخت به مسافران خبر داد و اظهار داشت: در صورت مشاهده خدمات‌دهی به مسافران برخورد شدید با خاطیان صورت خواهد گرفت.

فرماندار ویژه چابهار افزود: دستور اکید به جایگاه‌داران این شهرستان داده شده تا از دادن سوخت به مسافران امتناع کنند و از اکنون هیچ خدماتی به هیچ مسافری ارائه نخواهد شد.

وی ادامه داد: مهلت خروج مسافران و گردشگران از چابهار تمام شده و در اطلاعیه‌ای به آنها که به این شهرستان سفر کرده‌ بودند، هشدار داده بودیم که هر چه سریعتر از چابهار خارج شوند و حق ماندن در اینجا را ندارند.

فرماندار چابهار تصریح کرد: این اقدامات در جهت مبارزه با شیوع ویروس کرونا و بیم از به خطر افتادن سلامت مردم انجام شده است و هیچ فرد و واحد صنفی حق ارائه خدمات به مسافران را ندارد، در غیر این صورت با آنها برخورد شدید خواهد شد.

بامری در انتها با اشاره به اینکه برخی افراد مسیرهای غیررسمی را به مسافران، برای ورود به این شهرستان نشان داده بودند، خاطرنشان کرد: این افراد نیز مورد شناسایی قرار گرفتند که با آنها نیز برخورد جدی و قضایی خواهد شد.