قطعی آنتن‌دهی در دهستان کشتگان بم پشت با آن که معاون فرماندار از قطعی عمدی و وصل مجدد آن خبر داده بود، دوباره آنتن چند روز است قطع شده است

به گزارش سنت نیوز،  مردم دهستان «کشتگان» از توابع شهرستان سراوان با جمعیتی بالغ بر هشت هزار نفر سالهاست از قطعی‌های چند روزه آنتن‌دهی تلفن همراه رنج می‌برند.

وی افزود: داستان قطعی آنتن در دهستان کشتگان و بخش بم پشت برایمان تکراری شده و سالهاست روال همینگونه است و تماس‌ها و پیام‌های ما هیچ پاسخی از سمت مسئولین دریافت نمی‌کند. برایتان از چه بگویم از مشکلات راه و آب یا عدم آنتن‌دهی مناسب و قطعی مکرر؛ مردم ما خسته شده‌اند.

حالا اما دوباره آنتن در این دهستان قطع شده است؛در تماس‌هایی با خبرنگاران تسنیم در شرق سیستان و بلوچستان می‌گویند: هر چند وقت یک بار این قطعی‌های چند روزه ادامه دارد.

ادهم آسکانی یکی از اهالی دهستان کشتگان می‌گوید: دو روز از قطعی آنتن‌دهی تلفن همراه در دهستان کشتگان می‌گذرد و ما از خانواده‌های خود بی‌خبر هستیم، در هر ماه روال قطعی‌های این دهستان چند روزه است و صدای ما به جایی نمی‌رسد.

وی می‌افزاید: این قطعی آنتن‌دهی تلفن همراه همچنان ادامه‌دار باعث رنجش مردم محلی شده و برای یک تماس باید مسیری دو ساعته خاکی و صعب‌العبور را طی کنیم و متاسفانه طی تماسی که با یکی از مسئولان داشتم گفتند هنوز پیمانکار بنابر دلایلی به منطقه اعزام نشده آن هم بعد از گذشت دو روز قطعی آنتن‌دهی تلفن همراه.

این شهروند تصریح می‌کند: از مسئولان مربوطه خواستار چاره‌اندیشی هرچه زودتر برای حل شدن این معضل بزرگ در دهستان کشتگان هستیم.