اساتید و طلاب اهل سنت حوزه علمیه الصدیق بیرجند در پیامی، شهادت فرمانده شجاع سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، سردار سلیمانی را تسلیت گفتند

به گزارش سنت نیوز، اساتید و طلاب اهل سنت بیرجند در این پیام اعلام کردند: با تاسف و تالم شهادت فرمانده شجاع و سردار و مجاهد سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران، “سردار قاسم سلیمانی” را به محضر مقام معظم رهبری و عموم آزادگان و مجاهدین جهان، تسلیت عرض می کنیم.
در ادامه این پیام آمده است: وی در طول زندگی سعادتمندانه خود، افتخاراتی را برای سربلندی ایران نشان داد و در برابر متجاوزان و استکبار جهانی ایستاد. سردار قاسم سلیمانی، به نسل امروز نشان داد که برای تسلط بر شیاطین دنیایی و سلطه گران جهانی باید از خود گذشت. سردار سلیمانی در تاریخ جوانان، مردان و زنان آزادیخواه جهان زنده خواهند ماند و آیندگان او را خواهند ستود.
طلاب اهل سنت بیرجند در پایان این پیام تأکید کردند: شهادت این مجاهد را به رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران، رزمندگان و مجاهدان، ملت شریف ایران اسلامی، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، خانواده معظم ایشان و بستگان تسلیت عرض میکنیم و از خداوند متعال برای ایشان علو درجات خواستاریم.