استاندار سیستان و بلوچستان گفت: از آنجایی که انتخابات تضمین دوام جمهوری اسلامی ایران است امیدواریم بتوانیم بستر انتخابات سالم، رقابتی و بدون تخلف را فراهم تا بهترین و اصلح ترین افراد انتخاب شوند

به گزارش سنت نیوز، احمدعلی موهبتی در نخستین نشست ستاد انتخابات استان اظهار داشت: انتخابات اعتبار و ناموس وزارت کشور است و ما باید تمام قد از ناموس خود صیانت کنیم.
وی افزود: تمامی دستگاههای اجرایی باید با تمامی امکانات اداری آماده برگزاری انتخابات سالم در سیستان و بلوچستان باشند.
استاندار سیستان و بلوچستان تقویت زیرساخت ها از قبیل فیبر نوری، ارتباطات، مسائل نظارتی و حمایتی مرتبط با برگزاری انتخابات را امری ضروری دانست و گفت: در حوزه امنیت باید پیشگیری‌های لازم صورت گیرد و ارتباط مستمر و متناسب با حوزه فعالیت فرمانداری‌ها و بخشداری‌ها برقرار باشد و اعضای ستاد به صورت لحظه ای پاسخگوی فرمانداران و بخشداران باشند.
وی اظهار داشت: همه نامزدهای در انتخابات برای ما یکسان هستند و هر کس توانست نظر و آراء مردم را جلب کند برای ما محترم و ارزشمند است زیرا بر این باوریم که در انتخابات اراده مردم باید عملی شود.
موهبتی افزود: فرمانداران باید سعی کنند در مکاتبات برای نامزدهای انتخابات بحران و مشکلی ایجاد نشود و اشراف اطلاعاتی کامل در امور داشته باشند.
وی بیان کرد: انتخابات باید با معیار تایید شورای نگهبان پیش رود و در برگزاری سالم آن دقت کافی انجام شود.