فرمانده انتظامی زابل از کشف ۳۳۴ برگ چک پول۵۰۰ هزار ریالی جعلی به مبلغ۱۶۷ میلیون ریال و دستگیری جاعل کلاهبردار حرفه ای خبر داد

به گزارش سنت نیوز، احمد ثمره حسینی اظهار داشت: در پی کسب خبری مبنی بر این که فردی با استفاده از اسکناس‌های جعلی به کلاهبرداری از شهروندان و کسبه این شهرستان اقدام می‌کند، موضوع در دستور کار ماموران پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت.

فرمانده انتظامی زابل تصریح کرد: ماموران پلیس آگاهی با کار اطلاعاتی نامحسوس و تلاش شبانه‌روزی موفق شدند هویت متهم را شناسایی و پس از کسب مجوز قانونی طی عملیاتی غافلگیرانه وی را در منزلش واقع درخیابان هیرمند دستگیر کنند.

ثمره حسینی با اشاره به کشف ۳۳۴ برگ چک پول جعلی در محل اختفای متهم، بیان داشت: از چک پول‌های جعلی کشف شده تعداد ۳۳۴ برگ چک پول ۵۰۰ هزار ریالی به مبلغ ۱۶۷ میلیون ریال بوده است.

فرمانده انتظامی شهرستان زابل با بیان اینکه متهم ۳۵ ساله  پس از بازجویی و تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شد، بیان داشت: پلیس با افرادی که بخواهند امنیت اقتصادی جامعه و مردم را به خطر بیندازند و برای منافع غیرقانونی خود دست به هرکاری بزنند، به شدت برخورد می کند.