ناصر سالاری گفت: بزرگترین پروژه آب رسانی خیری در شهرستان دشتیاری افتتاح و ۶ روستا از نعمت آب آشامیدنی سالم برخوردار شدند.

به گزارش سنت نیوز، ناصر سالاری؛ مدیر گروه خیرین گردشگری رهام سیرچابهار بیان کرد: سیل اخیر در دشتیاری با همه خسارات و تلخی های خود، صحنه های زیبایی را نیز خلق کرد و آن کمک های قابل توجه و البته خودجوش و داوطلبانه مردم به آسیب دیدگان این حادثه بود که موجی از نوع دوستی و مهربانی در کشور به راه انداخت.
وی افرود: در جریان سیل اخیر خیرین به روستایی به نام جنگارک رسیدند که از نعمت از آب آشامیدنی سالم محروم بودند.
مدیر گروه خیرین ادامه داد: این گروه از خیرین با دیدن عمق محرومیت تصمیم گرفتند با یک کار جهادی بعد از ۴۰ سال مشکل آب آشامیدنی این روستا را حل کنند.
وی تصریح کرد: شیوع بیماری کرونا و گرمای طاقت فرسا هیچ گاه مانع کار خیرین از توقف این پروژه بزرگ آب رسانی نشد و اکنون بعد از گذشت ۵ ماه تلاش شبانه روزی این پروژه بزرگ با اجرای لوله گذاری به طول ۱۳۰۰ متر به سرانجام رسید.
سالاری گفت: مردم ۶ روستای؛ عبدل بازار، شفی محمد بازار، علی محمد بازار، ولی محمد بازار، جنگارک بالا، جنگارک پایین حالا از نعمت آب آشامیدنی سالم و بهداشتی برخوردار شدند.
وی خاطرنشان کرد: این پروژه بزرگ در شهرستان چابهار بخش مرکزی دهستان پیرسهراب توسط بخشدار مرکزی، گروه خیرین شرکت گردشگری رهام سیرچابهار و با همکاری نیروهای بومی برای روستاهای مجموعه جنگارک ها به بهره برداری رسید و توسط اهالی خود روستا افتتاح شد.