فرمانده انتظامی خاش گفت: با سوخت کش هایی که بدون پلاک مخدوش و با رعایت حقوق سایر شهروندان و مسافران در داخل شهر و یا مسیرهای ارتباطی این شهرستان تردد می کنند، برخورد نمی شود

به گزارش سنت نیوز، فرمانده انتظامی خاش گفت: با سوخت کش هایی که بدون پلاک مخدوش و با رعایت حقوق سایر شهروندان و مسافران در داخل شهر و یا مسیرهای ارتباطی این شهرستان تردد می کنند، برخورد نمی شود.

به گفته سرهنگ کوچکزایی, پلیس با خودروهای پلاک مخدوش که نظم و امنیت جاده ها را بر هم می زنند، و جان دیگران را به خطر می اندازند، برخورد می کند.

وی اظهار داشت : نیروی انتظامی هم مانند سایر ارکان نظام مشکلات نبود اشتغال و درآمد مردم را درک می کند و در کنار آنان است، اما برخورد قاطع با متخلفانی که حقوق مردم را زیر پا می گذارند و به نوعی به مردم آسیب وارد می کنند، در دستور کار این نیرو می باشد. سرهنگ کوچکزایی ادامه داد: تردد در جاده ها باید با رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی و رعایت سرعت مطمئنه همراه باشد، زیرا سرعت بالای خودروها جان خود سرنشینان و جان دیگران را با خطر مواجه می سازد و آمار بالای سوانح رانندگی منجر به فوت و جرح بالا این موضوع گواهی می دهد.

فرمانده انتظامی خاش گفت: از همه رانندگان حامل مواد سوختی و سایر شهروندان می خواهیم، به حقوق دیگران احترام بگذارند و از حدود و حریم قانونی افراد جامعه تجاوز نکنند، تا جامعه ما ایمن و سالم بماند.