رییس مرکز کردستان شناسی دانشگاه آزاد اسلامی واحد سنندج از برگزاری نشست تخصصی با عنوان «کردها، بازنمایی یا تاسیس یک جایگاه» در این مرکز خبرداد.

به گزارش سنت نیوز، رییس مرکز کردستان شناسی دانشگاه آزاد اسلامی واحد سنندج از برگزاری نشست تخصصی با عنوان «کردها، بازنمایی یا تاسیس یک جایگاه» در این مرکز خبرداد.

امید ورزنده در گفت‌وگو با خبرنگار مهر گفت: نشست تخصصی با عنوان کردها، بازنمایی یا تاسیس یک جایگاه از سوژه شدن تا سوژگی توسط مرکز کردستان شناسی دانشگاه آزاد واحد سنندج و با همکاری پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات ورزات فرهنگ وارشاد اسلامی برگزار می شود.

وی به محورهای موضوعی این نشست اشاره کرد و اظهارداشت: پدیدارشناسی فیگور کرد در رسانه های جمعی و از کردها تا کوردها از جمله محورهای موضوعی این نشست است که توسط فواد حبیبی ارائه می شود.

وی  عنوان کرد: بازنمایی شخصیت و منش کُرد و آثار شرق شناسان دیگر محور موضوعی این نشست است که توسط بهمن باینگانی مطرح می شود.

رییس مرکز کردستان شناسی دانشگاه آزاد اسلامی واحد سنندج بیان کرد: این نشست ۲۷ بهمن ماه جاری در سالن شورای مرکز کردستان شناسی دانشگاه آزاد سنندج برگزار می شود.