مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه زاهدان گفت: ۱۱۶ میلیون و ۶۰۰ هزار لیتر نفت سفید و ۶۳ هزار و ۸۶۲ تن گاز مایع در ۶ ماهه نخست سالجاری در این منطقه نفتی توزیع شده است

به گزارش سنت نیوز؛ محسن وزارتی اظهار داشت: این میزان گاز مایع توسط شرکت های موزع در نواحی زاهدان، زابل، خاش و سراوان بین خانوارهای مصرف کننده توزیع شده است.

وی گفت: در شهریور امسال ۱۱هزار و ۲۴۳ تن گاز مایع توزیع شده که نسبت به میانگین پنج ماه گذشته امسال افزایش نسبی داشته است.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه زاهدان افزود: منطقه نفتی زاهدان ۵۰۰ هزار خانوار جمعیت دارد که ۴۰ هزار خانوار گازدار و هم‌اینک۴۵۰ هزار خانوار نیز در سامانه تجارت آسان برای دریافت نفت نام‌نویسی کردند.

وی بیان کرد: گاز مایع تنها با استفاده از کارت بانکی سرپرست خانوار که در سامانه دریافت فرآورده های نفتی جهت دریافت نفت سفید و گاز مایع ثبت نام کرده اند، توزیع می شود.

وزارتی گفت: مصرف کنندگان نفت سفید و گاز مایع که تاکنون موفق به ثبت نام در سایت جدید تجارت آسان نشده‌اند می‌توانند از طریق درگاه اینترنتی NEWTEJARATASAN.NIOPDC.IR نسبت به ثبت اطلاعات خود اقدام کنند.