سرپرست اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای سیستان و بلوچستان گفت: ۳۲ هزار و ۷۷۲ حلقه لاستیک با نرخ مصوب دولتی از سوم مرداد سال گذشته تا پایان شهریور سالجاری بین رانندگان اتوبوس و کامیون‌های برون شهری این استان توزیع شده است.

به گزارش سنت نیوز؛ ایوب کرد اظهار داشت: این اقدام در راستای رسیدگی به مسائل، مشکلات و مطالبات رانندگان حمل و نقل عمومی جاده‌ای سیستان و بلوچستان و با انجام پیگیری‌های لازم توسط سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کشور از طریق همکاری با وزارت صنعت، معدن و تجارت انجام شده است.
وی گفت: به منظور رفع مشکل رانندگان برنامه‌ریزی لازم جهت توزیع لاستیک بین رانندگان خودروهای جاده‌ای صورت گرفته بطوری که فعالان این حوزه می‌توانند لاستیک موردنیاز خود را از طریق ثبت درخواست در سامانه توزیع لاستیک و اخذ حواله از محل‌های اعلام شده، دریافت کنند.
سرپرست اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای سیستان و بلوچستان افزود: پس از اختصاص سهمیه توسط وزارت صنعت، معدن و تجارت به هر استان و معرفی عاملان فروش، رانندگان می‌توانند بر اساس ظرفیت و پیمایش ناوگان جهت دریافت حواله با در دست داشتن برگ سبز ناوگان و کارت ملی مالک نسبت به دریافت لاستیک مورد نیاز اقدام کنند.
وی تصریح کرد: رانندگان حمل و نقل جاده‌ای می‌توانند هرگونه انتقاد، پیشنهاد، نظر و شکایت خود را از طریق سامانه پیامکی ۳۰۰۰۱۴۱ و سامانه تلفن گویای ۱۴۱ به ما انعکاس دهند تا در کمترین زمان مورد رسیدگی قرار گیرد.