معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای سیستان و بلوچستان گفت: ۲۲ هزار و ۴۴ حلقه لاستیک از ابتدای مرداد پارسال تا کنون با نرخ مصوب بین رانندگان اتوبوس و کامیون های برون شهری این استان توزیع شد

به گزارش سنت نیوز؛ تیمور باقری اظهار داشت: ۹ هزار و ۸۵۴ حلقه لاستیک در سه ماهه نخست امسال در بین رانندگان سیستان و بلوچستان توزیع شده است.

وی رسیدگی به مسائل، مشکلات و مطالبات رانندگان حمل و نقل جاده‌ای از دغدغه‌های اصلی مسئولان حوزه حمل و نقل محسوب می شود.

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای سیستان و بلوچستان تهیه اقلام مصرفی ناوگان نظیر لاستیک را یکی از دغدغه های مهم رانندگان حمل و نقل جاده ای برشمرد و افزود: با توجه به نوسانات اخیر در قیمت ها و شرایط ویژه اقتصادی، این اداره کل به منظور رفع مشکل رانندگان فعال این حوزه برنامه ریزی لازم برای تهیه و توزیع لاستیک مورد نیاز آنان مورد توجه قرار داد.

وی بیان کرد: بدین منظور توزیع لاستیک با نرخ مصوب بین رانندگان استان از مرداد سال گذشته آغاز شد.

باقری اظهار داشت: رانندگان می توانند لاستیک مورد نیاز خود را از طریق ثبت درخواست در سامانه و دریافت معرفی نامه از محل های اعلام شده دریافت کنند.
وی گفت: پس از اختصاص سهمیه توسط وزارت صنعت، معدن و تجارت به هر استان و معرفی عاملان فروش، رانندگان می توانند بر اساس ظرفیت و پیمایش ناوگان برای دریافت حواله با در دست داشتن برگ سبز ناوگان و کارت ملی مالک نسبت به دریافت لاستیک مورد نیاز اقدام کنند.
معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای سیستان و بلوچستان خاطر نشان کرد: رانندگان حمل و نقل جاده ای می توانند هرگونه انتقاد، نظر و شکایت خود را از طریق سامانه پیامکی ۳۰۰۰۱۴۱ و سامانه تلفن گویای ۱۴۱ این نهاد انعکاس دهند تا در کمترین زمان مورد رسیدگی قرار گیرد.