معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای سیستان و بلوچستان گفت: ۴۴ هزار و ۳۲۲ حلقه لاستیک از ابتدای مرداد سال گذشته تا کنون با نرخ مصوب بین رانندگان اتوبوس و کامیون‌های برون شهری این استان توزیع شده است.

به گزارش سنت نیوز؛ تیمور باقری  با بیان اینکه حمل و نقل به شکلی گسترده در تمامی زمینه های تولید، توزیع و خدمات جریان داشته و نقش مهمی در چرخه اقتصاد دارد افزود: توزیع عادلانه و ارزان لاستیک در بین رانندگان فعال بخش حمل و نقل جاده‌ای  استان از سال گذشته با همکاری سازمان صنعت، معدن و تجارت اجرایی شده است.

وی ادامه داد: در این راستا از ابتدای طرح تاکنون ۳۷ هزار و ۲۳۶ حواله از سوی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای سیستان و بلوچستان صادر که در نهایت منجر به تحویل ۴۴ هزار و ۳۲۲ حلقه لاستیک به رانندگان ناوگان اتوبوسی و باری استان از سوی سازمان صمت شد.

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای سیستان و بلوچستان با بیان اینکه هیچ مشکلی در توزیع لاستیک وجود ندارد، اظهار داشت: پس از اختصاص سهمیه توسط وزارت صنعت، معدن و تجارت به هر استان و معرفی عاملان فروش، رانندگان می توانند بر اساس ظرفیت و پیمایش ناوگان برای دریافت حواله با در دست داشتن برگ سبز ناوگان و کارت ملی مالک نسبت به دریافت لاستیک موردنیاز اقدام کنند.

وی خاطر نشان کرد: رانندگان حمل و نقل جاده ای سیستان و بلوچستان می توانند هرگونه انتقاد، نظر و شکایت خود را از طریق سامانه پیامکی ۳۰۰۰۱۴۱ و سامانه تلفن گویای ۱۴۱ این نهاد انعکاس دهند تا در کمترین زمان مورد رسیدگی قرار گیرد.