به همت بنیاد کرامت رضوی، تجهیزات پزشکی و درمانی بیمارستان ولایت شهرستان راسک در استان سیستان و بلوچستان تجهیز شد.

به گزارش سنت نیوز، معاون خدمات اجتماعی بنیاد کرامت رضوی در مراسم اهدای تجهیزات پزشکی به این بیمارستان گفت: پس از سفر تولیت آستان قدس رضوی به استان سیستان و بلوچستان و دستور صریح ایشان مبنی بر گره گشایی از کار محرومان این خطه که محسوب می‌شود، اتفاقات مبارکی در این استان زرخیز رقم خورد.

حامد صادقی تصریح کرد: خوشحالیم کهبخش عمده‌ای از نیازهای ضروری بیمارستان ولایت سرباز و راسک با اعتبار ۸ میلیارد ریال تامین شد و ان شاالله مابقی نیازهای این مجموعه نیز آماده و تحویل خواهد شد.

معاون خدمات اجتماعی بنیاد کرامت رضوی با اشاره به اقدامات انجام شده در این استان گفت: در سیل دی ماه سال ۹۸ آستان قدس رضوی بیش از ۱۳۰ میلیارد ریال هزینه کرده است و علاوه بر آن ۲۵ هزار بسته معیشتی و ۱۰۰ هزار وعده غذای گرم بین سیل زدگان توزیع کرده است.

وی افزود: همچنین در حوزه‌های کشاورزی، اشتغال و محرومیت زدایی اقدامات سازنده‌ای انجام شده که به زودی و با حصول نتایج مورد نظر به اطلاع مردم خواهد رسید.

دکتر ابراهیم جنگی زهی معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر نیز از توجه ویژه بنیاد کرامت رضوی به منطقه سرباز و راسک تشکر کرد و گفت: به دلیل عدم وجود تجهیزات کافی بسیاری از بیماران به بیمارستان‌های ایرانشهر، چابهار یا زاهدان اعزام می‌شدند که با اختصاص این تجهیزات به بیمارستان ولایت نیاز عمده مردم این شهرستان ها مرتفع شد.