فرماندار ویژه چابهار گفت: ساخت بیمارستان ۵۴۰ تختخوابی چابهار که یکی از مطالبات بحق مردم منطقه و گام بلندی در عرصه درمان و سلامت بوده، عملیات اجرایی آن استارت خورده و در ظرف سه سال آتی افتتاح و بهرداری خواهد شد.

به گزارش سنت نیوز؛ رحمدل بامری بیان کرد: ساخت بیمارستان جدید در چابهار یکی از مهمترین ضرورت ها برای ارتقای شاخص های سلامت جامعه است که در روزهای آینده با حضور مقامات کشوری کلنگ آن به زمین زده خواهد شد.
وی ضمن توجه همه مسئولان دستگاه های اجرایی به این پروژه ادامه داد: ساخت بیمارستان ۵۴۰ تختخوابی یکی از آرزوهای دیرینه مردم شهرستان چابهار و مناطق همجوار است که تکمیل آن رضایتمندی مردم را در پی دارد.
فرماندار چابهار ادامه داد: این پروژه یک هزار و ۱۰۰ تخت به درمان سیستان و بلوچستان کمک خواهد کرد، چابهار دارای ۳۰۰ کیلومتر مرز آبی در منطقه می باشد و آموزش عالی و خدمات می تواند باعث رشد و توسعه اقتصادی در چابهار شود.
وی مسئله بهداشت و درمان را پیشانی توسعه دانست و مطرح کرد: کسانی که در اینجا سرمایه گذاری می کنند نیازمند دسترسی به درمان بوده و این بهترین هدیه به مردم چابهار می باشد و می تواند از جاسک تا راسک پاسخگوی دو میلیون جمعیت باشد.
وی پایان دغدغه درمانی در چابهار را امید بخش دانست و خاطرنشان کرد: این توسعه در سیستان و بلوچستان ادامه دار است و ساخت این پروژه به وسیله قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا جای تقدیر دارد.