رئیس اداره راه و شهرسازی چابهار گفت: یکی از مهم ترین برنامه های ما ساماندهی حاشیه نشین هاست که با پیگیری های انجام شده ۱۲ هزار نفر در نقاط حاشیه شهر شناسایی و تشکیل پرونده شده اند.

به گزارش سنت نیوز؛ علی بامری بیان کرد: در حال حاضر سند هزار و ۵۰۰ هکتار زمین عنقریب صادر و تا پایان سال چهار هزار مسکن در نقاط حاشیه نشین چابهار ساخته می شود.
وی در خصوص وضعیت ساماندهی نقاط حاشیه نشین شهر چابهار ادامه داد: برخی حاشیه نشینان فاقد امکانات شهری به زودی از خدمات لازم، بازگشایی معابر، ساخت و ساز، ارایه امکانات برق، آب، راه، بهداشت، مدرسه بهره مند خواهند شد.
رئیس راه و شهرسازی چابهار ادامه داد: در راستای ساماندهی حاشیه نشینان اقدامات خوبی توسط ادارات راه و شهرسازی و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در حال انجام است و از مردم انتظار داریم برای رفاه خودشان در اجرای این طرح همکاری لازم را داشته باشند.
وی عنوان کرد: ساماندهی مناطق حاشیه شهر چابهار پس از گذشت سالها انتظار به نفع همه و به ویژه ساکنان حاشیه شهر است تا از امکانات برق، آب، راه، طرح هادی، بهداشت، مدرسه و سند مالکیت برخوردار شوند.
بامری خاطرنشان کرد: ساماندهی مناطق حاشیه نشین میرآباد، مرادآباد، جنگلوک، رمین، عثمان آباد، نوک آباد، تیس، هوت آباد واحمدآباد در اولویت است چنانچه فکری برای این مناطق نشود کم کم در آینده مردم با مشکلات بیشتری مواجه خواهند شد.