دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان سیستان و بلوچستان از تشکیل پرونده قضایی برای شهردار و عوامل شهرداری نیکشهر به دلیل اخلال در نظم عمومی خبر داد.


به گزارش سنت نیوز، تشکیل پرونده قضایی برای شهردار و عوامل شهرداری نیکشهر به دلیل اخلال در نظم عمومیبه گزارش خبرنگار گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان، روز گذشته لودری متعلق به شهرداری نیکشهر که راننده آن فاقد گواهینامه بوده است به دلیل تخلفات متعدد در سطح شهر از سوی پلیس راهور توقیف می‌شود.
پس از این اقدام پلیس، شهردار و عوامل شهرداری در اعتراض به این موضوع با اخلال در نظم عمومی خودرو‌های سنگین شهرداری همچون خودرو‌های آتش نشانی و حمل زباله را در مقابل پلیس راهور این شهرستان پارک کرده و با تهیه فیلم از این اقدام، آن را در فضای مجازی پخش می‌کنند که البته با ورود مدعی العموم نیشکهر، در نهایت خودرو‌ها به محل استقرار خود منتقل می‌شوند.
در پی این اقدام شهردار و عوامل شهرداری نیشکهر، دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان سیستان و بلوچستان برای بررسی این موضوع، پرونده قضایی تشکیل داد.
حجت الاسلام و المسلمین موحدی راد، تصریح کرد: برای شهردار و عوامل شهرداری به دلیل اخلال در نظم عمومی پرونده قضایی تشکیل شده و موضوع رسیدگی می‌شود.
وی خاطرنشان کرد: با هر مسئولی که اخلال در نظم عمومی انجام دهد، مطابق قانون برخورد خواهد شد.