مردم کشمیر (جمعه) پس از اقامه نماز در شهر کارگیل کشمیر هند در اعتراض به ترور سردار “قاسم سلیمانی” فرمانده سپاه قدس تجمع کرده و اقدام وحشیانه آمریکا را محکوم کردند

به گزارش سنت نیوز، نمازگزاران، فعالان سیاسی و اعضای گروه های مذهبی کشمیری در شهر «کارگیل»کشمیر پس از اقامه نماز جمعه در اعتراض به ترور سردار “قاسم سلیمانی” تجمع اعتراض آمیز برگزار کرده و سپس پرچم آمریکا را به آتش کشیدند.
معترضان و مردم نمازگزار کشمیری با سر دادن شعارهای مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل، با ملت ایران و سایر رزمندگان اسلام اعلام همبستگی کردند.
همچنین در پایتخت پاکستان نیزمسئولان ارشد حزب “مجلس وحدت مسلمین” و سازمان دانشجویان “امامیه” شهادت مظلومانه سردار سلیمانی و شهدای همراه او بویژه “ابومهدی المهندس” جانشین فرماندهی “الحشد الشعبی” را به ملت ایران، مقام معظم رهبری و خانواده شهدا تسلیت گفتند.
آنان ضمن اعلام حمایت از محور مقاومت، از رهبران عالم اسلام به ویژه دولت و ذی نفعان سیاسی در پاکستان خواستند تا در برابر اقدامات وحشیانه و سیاست های مخرب آمریکا در منطقه سکوت نکنند.
علاوه بر این شهرهای لاهور و کراچی نیز شاهد تجمع نمازگزاران در خصوص این اقدام شنیع آمریکا بود. در کراچی صدها نفر از فعالان دانشجویی و اعضای گروه های اجتماعی در مسجد نور ایمان و همزمان در دانشگاه این شهر دست به تجمع زده و ترور سردار سلیمانی به دست آمریکا را محکوم کردند.