معاون حمل و نقل اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای سیستان و بلوچستان گفت: ۵۳ هزار و ۱۱۵ حلقه لاستیک از ابتدای مرداد سال گذشته تا کنون با نرخ مصوب بین رانندگان اتوبوس و کامیون‌های برون شهری این استان توزیع شد.

به گزارش سنت نیوز ؛ تیمور باقری با بیان اینکه حمل و نقل به شکلی گسترده در تمامی زمینه‌های تولید، توزیع و خدمات جریان داشته و نقش مهمی در چرخه اقتصاد دارد اظهار داشت: توزیع عادلانه و ارزان لاستیک در بین رانندگان فعال بخش حمل و نقل جاده‌ای سیستان و بلوچستان از سال گذشته با همکاری سازمان صنعت، معدن و تجارت اجرایی شده است.
وی ادامه داد: از ابتدای طرح تاکنون ۴۳ هزار و ۳۴۲ حواله از سوی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای سیستان و بلوچستان صادر که در نهایت منجر به تحویل ۵۳ هزار و ۱۱۵ حلقه لاستیک به رانندگان ناوگان مسافری و باری استان از سوی سازمان صنعت، معدن و تجارت شد.
معاون حمل و نقل اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای سیستان و بلوچستان با بیان اینکه هیچ مشکلی در توزیع لاستیک وجود ندارد، اظهار داشت: اختصاص لاستیک به رانندگان براساس ظرفیت و پیمایش ناوگان تعیین میشود، بنابراین هرچه کارکرد ناوگان بیشتر باشد تعداد لاستیک بیشتری به آن تعلق می‌گیرد.