مولانا سید عبدالصمد ساداتی در نامه ای به دادستان محترم مرکز استان سیستان و بلوچستان ضمن تشکر از اقدامات اخیر صورت گرفته در مبارزه با عوامل مفاسد اداری و اقتصادی و با اشاره به درخواست مردم ، ادامه تحقیقات و اقدام قاطع و سریع در برخورد با عوامل مفاسد اداری و اقتصادی را خواستار شد.

به گزارش سنت نیوز، مولانا سید عبدالصمد ساداتی در نامه ای به دادستان محترم مرکز استان سیستان و بلوچستان ضمن تشکر از اقدامات اخیر صورت گرفته در مبارزه با عوامل مفاسد اداری و اقتصادی و با اشاره به درخواست مردم ، ادامه تحقیقات و اقدام قاطع و سریع در برخورد با عوامل مفاسد اداری و اقتصادی را خواستار شد.

🖋متن نامه امام جمعه اهلسنت سراوان به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

حجت الاسلام حاج آقای موحدی راد، دادستان محترم استان سیستان و بلوچستان

سلام علیکم

کارآمدی دستگاه‌ قضایی بعنوان رکن مهم نظام در مقام عمل ، موجب افزایش اعتماد عمومی است و پس از انتصاب بجا و حکیمانه آیت الله رئیسی توسط رهبر معظم انقلاب به ریاست قوه قضائیه و عزم راسخ در مقابله جدی با مفاسد موجی از امید را در مردم زنده کرد.

تداوم عادلانه مبارزه با مفاسد اداری و اقتصادی در صیانت از حقوق مردم و بیت المال خواسته به حق مردم استان سیستان و بلوچستان و به ویژه شهرستان سراوان است.
ضمن تشکر از اقدامات ارزشمند صورت گرفته ؛ ادامه تحقیقات و اقدام قاطع و سریع در رسیدگی عوامل فاسد اداری و اقتصادی و عناصر مرتبط در شهرستان سراوان و استان که زندگی رفاهی و معیشتی هزاران نفر از مردم محروم این خطه از میهن عزیزمان را هدف زیاده خواهی نامشروع و به نوعی کمک به دشمن در تحریم اقتصادی قرار داده اند را خواستاریم ، بویژه در این شرایط که دشمنان تمام توان خود را برای نا امیدی مردم از نظام اسلامی گذاشته اند.
یقینا ملت عزیز ایران و مردم شریف و مرزداران باوفای سیستان و بلوچستان از آن دستگاه محترم در برخورد قاطعانه با این افراد که در بوجود آمدن بسیاری از مشکلات نقش دارند ؛حمایت و دعای خیر خواهند کرد و نیز در این مسیر، رضایت و توفیقات الهی را شامل خواهد شد.

ومن الله التوفیق
سید عبدالصمد ساداتی
امام جمعه اهلسنت و مدیر حوزه علمیه دارالعلوم سراوان – سیستان و بلوچستان
۱۳۹۸/۲/۲۴