تورج دهقانی زنگنه رئیس سازمان کشوری جهت پیگیری و رفع مشکلات فرودگاه چابهار وارد این فرودگاه شد.

به گزارش سنت نیوز ، تورج دهقانی زنگنه صبح امروز در راستای بررسی مشکلات فرودگاه چابهار (کنارک)، برگزاری جلسات هماهنگی و رفع مشکلات این فرودگاه به کنارک سفر کرد.
بنا بر این گزارش از هفته گذشته بود که فرودگاه چابهار به دلیل آنکه از سوی مسؤولان این فرودگاه تعمیر باند و تعمیر سیستم سوخت رسانی اعلام شده بود تعطیل شد و این تعطیلی مشکلات زیادی را برای مسافرات چابهار ایجاد کرد.
تورج زنگنه دربازدید از فرودگاه کنارک چابهار گفت: صبح امروز با حضور نمایندگان دستگاه های مختلف از جمله شرکت فرودگاه ها، وزارت راه، وزارت دفاع و منطقه آزاد چابهار بازدیدی در جهت بررسی مشکلات فرودگاه کنارک داشتیم.
وی ادامه داد: برخی از مشکلات این فرودگاه تا بعد از ظهر امروز با اقدامات شرکت فرودگاه ها رفع می شود. همچنین وزارت دفاع هم برخی دیگر از مشکلات را امروز برطرف می کند و از فردا صبح فرودگاه چابهار عملیاتی خواهد شد و سفرهای تجاری انجام می شود.
وی افزود: در طول سال های گذشته مشکلاتی در بخش ناوبری، کمک ناوبری و سطوح پروازی در این فرودگاه به وجود آمده بود.
رئیس سازمان هواپیمایی کشوری تاکید کرد: این فرودگاه متعلق به نیروی هوایی ارتش است و در این مدت هم که عملیات پذیرش پروازهای تجاری را انجام می داد در جهت رشد و شکوفایی منطقه و سواحل مکران بوده است.
زنگنه بیان کرد: روز شنبه در سطح عالی جلسه ای برای تعیین تکلیف این فرودگاه در میان مدت و بلندمدت برگزار می شود.
معاون وزیر راه و شهرسازی همچنین با اشاره به مسافرانی که در این ایام بلیت چابهار را خریداری کرده بودند، گفت: پول بلیت باید به این مسافران برگردانده شود یا به ازای آن بلیت دیگری برای آنها صادر شود.