رییس ستاد انتخابات سیستان و بلوچستان گفت: در مدت زمان باقی‌مانده تا روز انتخابات همه دستگاه‌های متولی مانند برق، ارتباطات و مخابرات باید به لحاظ تثبیت شرایط و زیرساخت‌های مورد نیاز در انتخابات به شرایط پایدار برسند.

به گزارش سنت نیوز؛ علی زینی‌وند شامگاه پنجشنبه در نشست کمیته فناوری اطلاعات انتخابات سیستان و بلوچستان اظهار داشت: مجموعه سه دستگاه اجرایی مخابرات، ارتباطات زیرساخت و برق باید شرایط را به گونه‌ای فراهم کنند تا ارتباطات پایدار حین، قبل و بعد از انتخابات در سطح منطقه وجود داشته باشد.
وی گفت: استان سیستان و بلوچستان دارای شرایط خاصی است و مدیران متولی انتخابات برای مواجهه با هرگونه شرایط غیرمعمول احتمالی باید آمادگی داشته باشند.
معاون سیاسی اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان با بیان اینکه در انتخابات هیچ کوتاهی از سوی مدیران پذیرفته نمی‌شود، افزود: در ایام انتخابات پیمانکاران دستگاه‌های زیرساختی باید از هرگونه اقدامی که موجب آسیب و اخلال در شبکه‌های برق و مخابرات می‌شود، جلوگیری کنند و در صورت عدم رعایت این امر مدیران دستگاه‌ها بازخواست خواهند شد.
وی خاطر نشان کرد: در صورت تمهید همه لوازم و ضروریات مورد نیاز انتخابات در همه ابعاد و ایجاد خلل در بخشی از بستر انتخابات، کل انتخابات دچار اخلال می‌شود و چنان‌که اخلال در یک شعبه باعث جهانی شدن این موضوع و زیر سوال رفتن انتخابات می‌شود لذا باید تلاش شود حداکثر تا ۱۵ بهمن ماه تمام امکانات مورد نیاز حوزه زیرساخت در سطح استان تثبیت شود