رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سیستان و بلوچستان گفت: نمایشگاه پائیزه ویژه ایام بازگشایی مدارس از ۱۴ تا ۲۱ شهریورماه در زاهدان برپا می‌شود.


به گزارش سنت نیوز، نادر میرشکار صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: نمایشگاه پائیزه ویژه ایام بازگشایی مدارس با هدف تامین کالا و تنظیم بازار ایام بازگشایی مدارس از ۱۴ تا ۲۱ شهریورماه از ساعت ۱۰ صبح تا ۲۲ در محل دائمی نمایشگاه های استان واقع در زاهدان، خیابان دانشگاه برپا می‌شود.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت تجارت ایتان سیستان و بلوچستان افزود: نمایشگاه پائیزه با اولویت عرضه اقلام پرمصرف این ایام با قیمت گذاری حداقل ۱۰ تا ۱۵ درصد پایین تر از قیمت بازار از جمله کیف و کفش ،پوشاک ، لوازم التحریر و …. به شهروندان زاهدانی خدمات رسانی می‌کند.
میرشکار ادامه داد: با توجه به شرایط موجود و جهت تنظیم بازار برنامه ریزی برای ایجاد غرفه جهت کالاهای اساسی از جمله برنج و … در این نمایشگاه صورت پذیرفته است.
وی خاطرنشان کرد: بر اساس قانون متولی برگزاری نمایشگاه ، اتاق اصناف خواهد بود آن هم به دلیل اینکه نبض بازار را در اختیار دارد و می بایست اتاق اصناف از ورود افراد فاقد پروانه کسب در نمایشگاه جهت اخذ غرفه جلوگیری کند.
میرشکار بیان داشت: بازرسان سازمان صنعت ، معدن و تجارت ، ستاد کالای قاچاق ، تعزیرات حکومتی و اتاق اصناف در نمایشگاه حضور خواهند داشت تا از بروز هرگونه تخلف جلوگیری شود و در صورتی که غرفه ای نیز اقدام به عرضه کالای قاچاق نماید ضمن تعطیلی غرفه برخورد جدی با آن صورت خواهد پذیرفت.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سیستان و بلوچستان اظهار داشت: در حال حاضر از طرف مسئولین تعدادی از شهرستانهای استان در خواست بر پایی نماشگاه پائیزه وجود دارد که مراتب در حال بررسی می باشد که پس از تایید برگزاری، نمایشگاه در آن شهرستانها برگزار می‌شود.