به گزارش سنت نیوز، غرب و آمریکا سالیان طولانی است که تلاش می کنند به نحوی اسلام را از بین ببرند. این کشورها میلیارد ها دلار خرج ایجاد و سازماندهی داعش کردند به گمان اینکه می توانند مسلمانان را در مقابل هم قرار دهند.مسلمان نماهای فرصت طلبی که به ندای شیطانی آن ها لبیک گفتند […]

به گزارش سنت نیوز، غرب و آمریکا سالیان طولانی است که تلاش می کنند به نحوی اسلام را از بین ببرند. این کشورها میلیارد ها دلار خرج ایجاد و سازماندهی داعش کردند به گمان اینکه می توانند مسلمانان را در مقابل هم قرار دهند.مسلمان نماهای فرصت طلبی که به ندای شیطانی آن ها لبیک گفتند اما در نهایت به هلاکت رسیدند. اما آن چیزی که نقشه شوم داعش را برملا و رسوا کرد وحدت علمای شیعه و سنی بود. آن ها ماهیت این گروهک های تروریستی را برملا کردند و غرب و آمریکا شکست سنگین مالی خوردند. البته جای تاسف است که مسلمانان بی گناهی در این سناریوی غرب و آمریکا کشته شدند.
در این اواخر نیز پس از شکست مفتضحانه در پروژه داعش، غرب و آمریکا سعی کرده اند با هزینه زیاد با ساخت فیلمی، میان مسلمانان تفرقه بیندازند که خوشبختانه با واکنش هم سوی علمای شیعه و سنی همراه بود . نقشه آن ها مجددا شکست خورد.
به هر حال این کشورها از هیچ راهی برای نابودی اسلام دریغ نمی کنند.