فرمانده انتظامی زاهدان مرکز استان سیستان و بلوچستان گفت: چهار نفر از عاملان نزاع خیابانی چند روز گذشته در این شهر توسط نیروی انتظامی دستگیر شدند

به گزرش سنت نیوز؛ سرهنگ حمیدرضا اکبری اظهارداشت: در پی وقوع یک نزاع شدید خیابانی در شهر زاهدان که کلیپ آن در فضای مجازی منتشر و باعث تکدر خاطر شهروندان شد موضوع شناسایی و دستگیری ضاربان به طور جد در دستور کار ستاد انتظامی این شهر و پلیس امنیت سیستان و بلوچستان قرار گرفت.

وی بیان کرد: با تلاش شبانه روزی و ردگیری اطلاعاتی تیم‌های عملیات ویژه پلیس امنیت عمومی فرماندهی انتظامی شهرستان زاهدان چهار مرد شرور که در پی اختلافات مالی با راننده یک دستگاه سواری پراید وی را پس از مجروح کردن با سلاح گرم به صورت وحشیانه با شمشیر و چماق مورد ضرب و شتم قرار داده بودند در کمتر از ۴۸ ساعت شناسایی و در عملیاتی مقتدرانه دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی زاهدان گفت: در این رابطه یک قبضه کلت کمری به همراه مقادیری مهمات مربوطه، یک قبضه شمشیر و یک عدد چماق از مخفیگاه این افراد شرور کشف شد.

وی ضمن هشدار به مخلان امنیت که باعث بر هم زدن جو روانی در شهر زاهدان می‌شوند افزود: پلیس با اشرافی که دارد در کوتاه‌ترین زمان ممکن افرادی که قصد ایجا اخلال در نظم جامعه را دارند دستگیر و به سزای اعمال ننگینشان خواهد رساند.

سرهنگ اکبری اظهارداشت: افراد شرور و مخل نظم و امنیت جامعه بدانند که در صورت ارتکاب جرم نمی‌توانند از چنگال قانون و پلیس فرار کنند.