نماینده ایرانشهر در مجلس، گفت: در حال حاضر که سرکشی به مناطق محروم مانند غیزانیه از سوی نمایندگان آغاز شده، می خواهم رئیس مجلس در رأس هیئتی به استان سیستان و بلوچستان سفر کند.

به گزارش سنت نیوز، درخشان نمانیده ایران شهر در مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور در جلسه علنی صبح امروز(چهارشنبه ۱۵ مرداد) قوه مقننه، با بیان اینکه گویا گرانی، تورم، مشکلات معیشتی جزئی لاینفک از زندگی مردم شده و مسئولان بی توجهی می کنند، گفت: ظاهراً مرگ هموطنان به خاطر بیماری کرونا نیز عادی شده در حالی که مردم به تدبیر دولت روحانی امید بسته بودند اما امروز به یأس و ناامیدی تبدیل شده است.

وی افزود: وقتی زندگی بر ملت ما سخت‌تر شده، قدرت خرید پایین می آید و پدری شرمنده خانواده و فرزندان خود می شود در واقع این شرایط باعث تنزل شأن و شکوه مردم می شود.

نماینده ایران شهر خطاب به دولت اظهار داشت: اینجا ایران با ظرفیت غنی و دارای نیروی انسانی مستعد و قدرتمند است و رهبر معظم انقلاب سال ها قبل درباره اهمیت تحقق اقتصاد بدون نفت تأکید کردند لذا باید از ظرفیت های موجود استفاده می شد.

نماینده مردم ایران شهر و سرباز در ادامه نطق خود به مشکلات حوزه انتخابیه و استان سیستان بلوچستان اشاره کرد و از مسئولان مربوطه خواست تا به این مشکلات رسیدگی کنند.