رئیس دبیرستان نمونه دولتی شهید مطهری سراوان گفت: ۱۷ دانش‌آموز دبیرستان نمونه دولتی “شهید مطهری” سراوان در پی یک برنامه‌ریزی دقیق میان مدت موفق شدند در کنکور سراسری امسال افتخارآفرینی کنند.


به گزارش سنت نیوز، نظرمحمد اربابی اظهار داشت: ۱۷ دانش‌آموز دبیرستان نمونه دولتی “شهید مطهری” سراوان در پی یک برنامه‌ریزی دقیق میان مدت موفق شدند در کنکور سراسری امسال افتخارآفرینی کنند.
رئیس دبیرستان نمونه دولتی شهید مطهری سراوان ادامه داد: این دانش‌آموزان که ۱۶ نفر آنها در رشته پزشکی و یک نفر آنها در رشته داروسازی پذیرفته شده‌اند، همه در کلاس ۳۰ نفره گروه تجربی دبیرستان شهید مطهری سراوان هم‌کلاس بوده‌اند.
وی خاطرنشان کرد: نکته قابل توجه در ارتباط با بحث آموزش در دبیرستان ما این است که همه معلمان مشغول خدمت‌رسانی به دانش‌آموزان در این مجموعه آموزشی بومی بوده و این امر خود باعث افتخار مردم سیستان و بلوچستان است.
اربابی با اشاره به استعداد بالای بچه‌های سراوانی، اظهار داشت: بچه‌های این خطه از ایران اسلامی افراد بسیار باهوشی هستند و نتایج گروه تجربی مدرسه ما به عنوان یک نمونه و سند نشان می‌دهد در صورت توجه بیشتر، بچه‌های این استان امکان رسیدن به بالاترین مدارج علمی را دارند.
رئیس دبیرستان نمونه دولتی شهید مطهری سراوان گفت: ۱۴ نفر از این دانش‌آموزان در رشته پزشکی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان پذیرفته شده‌اند و سه نفر دیگر یکی در رشته پزشکی دانشگاه ایران، یکی در رشته پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تبریز و در نهایت یکی در رشته داروسازی دانشگاه زابل پذیرفته شده‌اند.
وی با اشاره به برنامه‌ریزی ۴ ساله صورت گرفته جهت موفقیت این دانش‌آموزان، افزود: برگزاری اعتکاف علمی، آزمون‌های آزمایشی مستمر و تحلیل مستمر عملکرد علمی از جمعه اقداماتی بوده ه جهت موفقیت این دانش‌آموزان انجام شده است.