در کارگروه گندم، آرد و نان سیستان و بلوچستان تاکید شد؛ قیمت آرد و نان افزایش پیدا نخواهد کرد و هرگونه افزایش قیمت تخلف است که با آن برخورد قاطعانه و جدی می‌شود.

به گزارش سنت نیوز، نادر میرشکار پیش از ظهر امروز در کارگروه گندم، آرد و نان استان سیستان و بلوچستان که با حضور دستگاه‌های دولتی و بخش خصوصی مرتبط در محل استانداری سیستان و بلوچستان برگزار شد، اظهار داشت: قیمت آرد و نان افزایش پیدا نخواهد کرد و هرگونه افزایش قیمت تخلف است.

وی تاکید کرد: هرگونه افزایش قیمت آرد و نان تخلف است و در همین ارتباط با متخلفین برخورد خواهد شد. بر اساس آمارهای به دست آماده از قیمت‌گذاری نان از سایر استان‌ها، در سیستان و بلوچستان قیمت‌ها نسبت به سایر نقاط کشور پائین‌تر است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سیستان و بلوچستان ادامه داد: در زمینه افزایش سهمیه سوخت ناوگان حمل و نقل آرد در استان نیز برنامه‌ریزی‌ها در حال انجام است تا در همین ارتباط نیز شرکت‌های حمل کننده آرد دچار مشکل نشوند.

میرشکار گفت: هم استانی‌ها می‌توانند گزارشات خود را در خصوص تخلفات اقتصادی از جمله گران‌فروشی،کم‌فروشی و تقلب، احتکار، انبارهای بی‌نام و نشان و… از طریق تماس تلفنی با شماره ۱۲۴ ستادخبری سازمان در طول شبانه روز و یا با حضور در محل سازمان به حوزه ستاد خبری به صورت حضوری و کتبی ارائه کنند و پس از اخذ گزارش، بازرسین این سازمان سریعاً اقدام به بررسی واعلام نتیجه گزارش کرده که پس از آن طی تماس با شاکی نتیجه گزارش اعلام می‌شود.