خانه » ایران » ماموستا قادری در مراسم نماز جمعه پاوه: بعضی از مدیران ما، «مدیران زمان بحران» نیستند

ماموستا قادری در مراسم نماز جمعه پاوه: بعضی از مدیران ما، «مدیران زمان بحران» نیستند

به گزارش سنت نیوز، ماموستا قادری به تربیت نیروهای کارآمد برای مبارزه با بحران‌ها تاکید کرد و گفت: ما باید از زلزله‌های قبلی درس گرفته و در کشورمان نیروی لازم را برای مدیریت در چنین بحران‌هایی تربیت می‌کردیم. زلزله‌های قبلی می‌بایست تجارب زیادی را به مدیران ما می‌آموخت.
وی تصریح کردند: متأسفانه در زلزله اخیر شاهد بودیم که عده‌ای از مدیران ما مدیران زمان بحران نیستند و به عینه دیدیم که مردم آمادگی بیشتری از مسئولان داشتند.
خطیب جمعه پاوه در ادامه افزود: متأسفانه چیزی به نام «مدیریت بحران» نداریم تا وقتی‌که حادثه‌ای روی می‌دهد دچار سردرگمی و بی‌نظمی نشویم؛ شایسته است افرادی برای مدیریت چنین بحران‌هایی تربیت تا در زمان بحران سبب آرامش مردم شوند.
امام جمعه پاوه ضمن تشکر از نوع‌دوستی مردم اورامانات و کردستان و کرمانشاه، به بی‌نظمی در ارسال کمک‌ها اشاره کرد و گفت: ما انتظار داشتیم که حداقل در شهرهای اورامانات ستادهایی قوی تشکیل می‌شدند تا وسایل و امکانات مردم را جمع‌آوری و در قالب کاروان‌هایی منسجم به مناطق زلزله‌زده ارسال کنند؛ اما متأسفانه این کار نشد و مردم خود، اقدام به این کار کردند. متأسفانه امروز شاهدیم که اجناس بسیاری در کنار جاده‌ها افتاده و امکانات دارند حیف و میل می‌شود.
ایشان اضافه کرد: مردم زلزله‌زده تا ماه‌ها، باید زیر چادرها زندگی کنند و نیاز آنها فقط امروز نیست؛ لذا از همه مردم خواهش می‌کنم اگر وسیله‌ای دارند انبار کنند و در هفته‌ها و یا حتی ماه‌های آینده به این مناطق بفرستند.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*