به گزارش سنت نیوز، سردار احمد طاهری جانشین فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان اظهار داشت: ماموران گشت انتظامی شهر زاهدان هنگام گشت‌زنی در  بلوار «سرداران» این شهر به یک دستگاه خودروی وانت پیکان مشکوک و به آن دستور ایست دادند. وی افزود: در بازرسی از این وانت ۳۵ هزار عدد ماسک فیلتردار قاچاق که […]

به گزارش سنت نیوز، سردار احمد طاهری جانشین فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان اظهار داشت: ماموران گشت انتظامی شهر زاهدان هنگام گشت‌زنی در  بلوار «سرداران» این شهر به یک دستگاه خودروی وانت پیکان مشکوک و به آن دستور ایست دادند.

وی افزود: در بازرسی از این وانت ۳۵ هزار عدد ماسک فیلتردار قاچاق که فاقد مجوزهای گمرکی بود کشف شد که ارزش محموله کشف شده توسط کارشناسان ۲ میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال برآورد شده است. در این رابطه خودرو توقیف و یک فرد متخلف دستگیر و با تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی شد.

سردار طاهری با اشاره به تأثیر مخرب پدیده قاچاق بر نظام  اقتصادی کشور  بر عزم جدی پلیس در مقابله با این پدیده شوم تاکید کرد و از شهروندان خواست اخبار و اطلاعات خود را در این خصوص با تماس ۱۱۰ در اختیار پلیس قرار دهند.