معاون سیاسی اجتماعی استانداری سیستان و بلوچستان گفت: افزایش خودسرانه قیمت ها ممنوع است و شهروندان در صورت مشاهده این موارد را سریعا اطلاع دهند.

به گزارش سنت نیوز، علی زینی وند افزود: آنچه از روز گذشته اتفاق افتاده بر اساس تدابیری بوده که از طرف مسئولان دولتی و کارشناسان انجام شده که جزئیات آن نیز از طریق اطلاعیه ها و مصاحبه های متعدد به مردم اطلاع رسانی شده است که در نهایت مابه التفاوت اختلاف بنزین به مردم جامعه هدف بازگشت داده می شود.
وی تاکید کرد: اصلاح قیمت بنزین هیچ تأثیری بر تعرفه سایر اقلام در کشور نداشته و اگر عده ای خارج از ضابطه به صورت خودسرانه قیمت‌ها را افزایش دهند متخلف بوده و مردم می‌توانند این موارد را اطلاع رسانی کنند تا در اسرع وقت با آنها برخورد قانونی شود.
وی با بیان اینکه مردم گزارش تخلفات را به فرمانداری ها، تعزیرات و نهادهای مربوط اطلاع دهند گفت: تقاضای ما از مردم این است به اخبار و مطالبی که در کانال‌های خبری معاند و گروه‌های مخالف نظام اسلامی منتشر می‌شود استناد نکنند چرا که آنها خیرخواه نبوده و حتی اکثر تصاویر و کلیپ های منتشر شده یا مربوط به کشور ما نبوده و یا در سالهای گذشته اتفاق افتاده است که به نیت فریب مردم نشر می دهند.
وی تصریح کرد: مخالفان نظام با این حربه به دنبال تحریک مردم و ایجاد التهاب در جامعه هستند که شهروندان باید با درایت خود جلوی تحقق خواست دشمنان را بگیرند.
معاون سیاسی اجتماعی استاندار تاکید کرد: خواسته و مطالبات مردم مورد بررسی قرار خواهد گرفت و از آنجا که این طرح در ابتدای راه است قطعاً نواقص و کاستی هایی دارد که به مرور زمان مشکلات برطرف خواهد شد.