معاون سیاسی-اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: با توجه به پراکندگی استان و برنامه ریزی های صورت گرفته؛ ۲۵ هزار نفر دست اندر کار انتخابات در این استان هستند.

به گزارش سنت نیوز به نقل از مهر، علی اصغر جمشید نژاد روز سه شنبه در جمع اعضای ستاد انتخابات سیستان و بلوچستان اظهار داشت: یک هزار و ۵۶۷ شعبه اخذ رای در سیستان و بلوچستان که ۷۲۲ ثابت و ۸۴۵ سیار بوده، پیش بینی شده است.

وی با اشاره به روز هفتم اسفندماه تاکید کرد: مردم این دیار، بار دیگر در این روز به بهترین شکل مشارکت مردمی را رقم خواهند زد و بار دیگر هوشیاری و بصیرت خود را به همگان نشان خواهند داد.

رئیس ستاد انتخابات سیستان و بلوچستان بیان کرد: تلاش ها و همدلی اعضا ستاد انتخابات به گونه ای است که جدای از حضور پر شور مردم شاهد حضور خبرنگاران و صاحبان رسانه به منظور پوشش دهی و انعکاس هر چه بهتر فعالیت ها انتخاباتی به ویژه در روز انتخابات باشیم.

وی با اشاره به تخلفات انتخاباتی در سیستان و بلوچستان گفت: تا کنون در سطح این استان پهناور، شاهد هیچ تخلفی نبوده ایم.

جمشید نژاد بر حضور حداکثری و گسترده مردم در انتخابات هفتم اسفند تاکید کرد و افزود: حضور گسترده در انتخابات آبروی نظام و کشور است و هرچه حضور مردم در پای صندوق های بیشتر باشد دشمنان مایوس تر و دوستان انقلاب امیدوارتر خواهند شد.