سید عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی امروز /پنجشنبه/ وارد فرودگاه بین المللی زاهدان شد و مورد استقبال استاندار سیستان و بلوچستان و دیگر مسئولان استانی قرار گرفت.


به گزارش سنت نیوز، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی سیستان و بلوچستان به خبرنگار ایرنا گفت: صالحی در بدو ورود به زاهدان در گلزار شهدای این شهر حضور می یابد و به مقام شامخ شهدا ادای احترام می کند.
حسین مسگرانی افزود: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در این سفر ۲ روزه ظرفیت های فرهنگی سیستان و بلوچستان و مشکلات این حوزه را مورد بررسی قرار می دهد.
وی ادامه داد: حضور در نشست شورای فرهنگ عمومی سیستان و بلوچستان و انعقاد تفاهم نامه و دیدار با اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه استان از جمله برنامه های وی در سفر به زاهدان است.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی سیستان و بلوچستان تصریح کرد: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به چند شهر دیگر استان نیز سفر می کند و نشست مطبوعاتی با رسانه ها پایان بخش سفر وی خواهد بود.
وی خاطرنشان کرد: بر اساس برنامه ریزی های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به دلیل گستردگی استان، سید عباس صالحی در سالجاری سفری دوباره به سایر شهرهای سیستان و بلوچستان همراه با دیدارها و بازدیدهای مختلف خواهد داشت.