جوان ایرانشهری با سرمایه‌گذاری ۳۵ میلیارد ریالی در زمینه تولید انواع کنسروجات غیرگوشتی برای ۲۰ نفر از افراد جویای کار در این شهرستان ایجاد اشتغال کرده تا سهمی در رونق تولید کشور داشته باشد

به گزارش سنت نیوز، ایوب بر اظهار داشت: ۳۵ میلیارد ریال سرمایه خود را از پاکستان به ایرانشهر منتقل کردم تا سهمی در اقتصاد کشورم داشته باشم.

وی بیان کرد: با همت سرمایه گذاران در بخش های مختلف اقتصاد کشور می توان رونق ایجاد کرد و افرادی جویای کار نیز دارای شغل شوند.

این کارآفرین ایرانشهری گفت: سرمایه دران سیستان و بلوچستان که سرمایه‌های خودشان را به خارج از استان منتقل کرده‌اند برای ایجاد رونق اقتصادی و دور کردن جوانان از روی آوردن به شغلهای کاذب در منطقه خودشان سرمایه گذاری کنند.

وی بیان کرد: مردم با خرید کالای ایرانی نقش موثری در رونق تولید و ایجاد اشتغال برای جوانان جویای کار دارند.

بر اظهار داشت: در این واحد تولیدی روزانه بیش از ۱۵ هزار قوطی انواع کنسروجات غیر گوشتی تولید می‌شود.

این جوان ایرانشهری با بیان اینکه در این واحد تولیدی سالانه بیش از ۲ هزار و ۵۰۰ تن انواع کنسروجات غیرگوشتی تولید و روانه بازارهای داخل و خارج از کشور می‌شود گفت: تمام محصولات این واحد ایرانی از استانداردهای لازم برخوردار است.

وی تصریح کرد: در صورت حمایت مسئولان این واحد تولیدی را گسترش خواهیم داد تا میزان اشتغال آن به ۴۰ نفر برسد.

رئیس اداره استاندارد ایرانشهر نیز به خبرنگار ایرنا گفت:یکی از راه‌های موفقیت هر واحد تولیدی رعایت استاندار و تولید محصولات با کیفیت است.

محمد ابراهیم زاده افزود: لازمه حمایت از کالای ایرانی ارتقای کیفیت و استاندارد است که این موضوع با افزایش کیفیت کالاها و استاندارد سازی آنها محقق خواهد شد.

وی اظهار داشت: چنانچه‌کالا و محصولات تولیدی و خدماتی از استاندارد و کیفیت لازم برخوردار باشد بدون شک کالای بازار خارجی افت کرده و خریداری نخواهد داشت.