خانه » ایران » گزیده سخنان مولوی عبدالکریم علی بایی امام جمعه شهرمشهدریزه در اجتماع مردم بخش میان ولایت شهرستان تایباد

گزیده سخنان مولوی عبدالکریم علی بایی امام جمعه شهرمشهدریزه در اجتماع مردم بخش میان ولایت شهرستان تایباد

به گزارش سنت نیوز، *قیام مردم در سال ۵۷ به رهبری امام راحل در پرتو آیات قرآن در جهت ترویج فرهنگ دینی و اسلامی بر ضد نظامی بود که با اسلام ؛ دین و فعالان دینی و مذهبی علنا مخالفت می کرد .

*این ایام یادآور وحدت ، همدلی ، اتحاد و انسجام واقعی همه اقشار ، اقوام و مذاهب ایران است که یکصدا برای استقلال، آزادی و نجات از ظلم و ستم و دین ستیزی حکوت طاغوت قیام کردند و به لطف و یاری خداوند متعال این حرکت به پیروزی رسید .

*در این نظام خدمات شایسته‌ای در جهت پیشرفت و تعالی کشور درهمه ابعاد انجام شده و آنچه اکنون مهم است حفظ انقلاب است که به گفته امام راحل از اوجب واجبات است که وظیفه ای بسیار خطیر و سنگین است .

*این انقلاب یک انقلاب مردمی است و آنچه امروز باعث بقاء و مصون ماندن انقلاب از دسیسه ها و توطئه های دشمنان شده است مشارکت و حضور همه اقوام و مذاهب در همه صحنه های سیاسی و ملی است .

*همانطور که رهبر انقلاب فرمودند مسئولین باید این حضور مردم را ببینند و قدردان حضور مردم باشند .مسئولین باید درد دل مردم را بشنوند، مردم از فساد و تبعیض شکایت دارند باید مسئولین با فساد و تبعیض مبارزه کنند باید به فکر بهبود وضعیت معیشتی مردم باشند و در جهت برقراری عدالت اجتماعی کوشا باشند . در نظام جمهوری اسلامی مردم باید در سایه خدمات صادقانه و خالصانه مسئولین در آسایش و رفاه باشند.

*طبق فرمایش رهبر فقید انقلاب، شیعه و سنی با هم برادر و در حقوق با هم مساویند و هر کس بین آنها اختلاف بیندازد نه شیعه است و نه سنی. این انقلاب با خون شهدا آبیاری شده و ایثارگریهای فراوانی در راه پیروزی و حفظش صورت گرفته و نباید اجازه بدهیم دشمنان با ایجاد فتنه و اختلاف انگیزی به وحدت و انسجام ملت ما خدشه وارد کنند.

*امروز جهان اسلام علاوه بر لشکر کشی های دشمنان اسلام در خاورمیانه با تهاجم فرهنگی مورد حمله قرار گرفته به طوری که دشمنان با کمک فضای مجازی و اینترنت و شبکه های ماهواره ای بنیان خانواده مسلمان را نشانه گرفتند و جامعه اسلامی در معرض خطر است باید به هوش باشیم، استفاده صحیح از شبکه های مجازی را یاد بگیریم و اجازه ندهیم ایمان و اعتقادات فرزندانمان را غارت کنند، تشویق و ترغیب زن مسلمان به بی حجابی ترفند دیگر دشمن برای سست نمودن بنیان خانواده است و اگر زن مسلمان فاقد حجاب و پوشش اسلامی باشد فاقد ارزشهای دینی و اسلامی است .

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*