رییس سازمان صنعت معدن و تجارت سیستان و بلوچستان گفت: به منظور تنظیم و تعادل بازار مصرف این استان از ابتدای سال‌جاری تا کنون ۱۵۷ تن گوشت مرغ در دو مرحله در این استان توزیع شده است

به گزارش سنت نیوز، نادر میرشکار  اظهار داشت: مقدار ۸۷ تن گوشت مرغ در مرکز سیستان و بلوچستان و ۷۰ تن در شهرستانهای این استان با قیمت هر کیلو گرم ۱۰ هزار و۵۰۰ تومان توزیع شده است.

وی با اشاره به توزیع شکر و تنظیم بازار این کالا گفت: توزیع شکر در سیستان و بلوچستان در دو بخش خانوار، صنف و صنعت انجام می شود که در این حوزه از ابتدای سال‌جاری سه مرحله سهمیه به این استان اختصاص یافته است.

رئیس سازمان صنعت, معدن و تجارت سیستان و بلوچستان به توزیع گوشت قرمز در استان اشاره کرد و گفت: گوشت تازه وکیوم استحصال شده از واردات دام زنده مقدار سهمیه جذب شده ۱۲۴ هزار کیلو گرم بوده که ۵۴ هزار کیلو با قیمت هر کیلوگرم ۳۶ هزار تومان در مرکز این استان توزیع و همچنین گوشت گوساله وارداتی با سهمیه جذب ۲۶۰ هزار کیلوگرم و توزیع ۱۷۵ هزار کیلو با قیمت ۳۱ هزار و۵۰۰ تومان انجام شده است.

وی در خصوص توزیع گوشت گوسفند خاطر نشان کرد: هزار و ۱۰۰ لاشه گوسفندی از ابتدای سال‌جاری در سیستان و بلوچستان با قیمت هر کیلوگرم ۴۴ هزار و ۲۰۰ تومان توزیع شده است.

میرشکار برگزاری نمایشگاه ضیافت را از دیگر برنامه‌های این سازمان در خصوص تنظیم بازار اقلام پر مصرف عنوان کرد.