رئیس کمیته امداد امام خمینی کشور گفت: سه‌هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان تسهیلات اشتغالزایی از محل تبصره ۱۶بودجه ۹۸ به مددجویان این نهاد پرداخت می‌شود

به گزارش سنت نیوز، مرتضی بختیاری روز جمعه‌در حاشیه مراسم کلنگزنی هزار واحد مسکونی مددجویی کمیته امداد در خاش در جمع خبرنگاران‌اظهار داشت: در سه استان خراسان جنوبی، کرمان و سیستان و بلوچستان۱۶هزار واحد مسکونی با کمک دولت و خیران ساخته می شود.

وی بیان کرد: براساس تفاهم نامه با سازمان برنامه و بودجه‌ساخت ۶ هزار واحد مسکونی در سیستان و بلوچستان در برنامه است.

رئیس کمیته امداد امام خمینی کشور گفت: در سالجاری سهم ایجاد اشتغال برای مددجویان کمیته امداد ۹ هزار شغل بوده که با توجه به مشاهده ظرفیت‌ها و توانمندی‌های سیستان و بلوچستان این رقم را با کمک و حمایت‌های استاندار به ۱۲ هزار شغل افزایش دادیم.

استاندار سیستان و بلوچستان نیز با قدردانی از حمایت‌های کمیته امداد از اقشار محروم و آسیب‌پذیر جامعه اظهار داشت:دولت با تمام توان به فکر خدمت رسانی و رفع مشکلات مردم این استان است.
احمدعلی موهبتی افزود: یکی از اهداف نظام اسلامی محرومیت زدایی بوده که بر حسب تاکیدات رهبر معظم انقلاب و تلاش‌های‌دولت و نهادهای دیگر شاهد رونق خدمات در حوزه محرومان هستیم.
وی بیان کرد: امسال تنها با حمایت‌های کمیته امداد، بهزیستی،بنیاد مسکن،بنیاد برکت، بنیاد علوی،ستاد اجرائی فرمان امام و مشارکت آستان قدس رضوی افزون بر ۲۵ هزار شغل مفید در مناطق روستایی سیستان و بلوچستان ایجاد می‌شود.