مدیرعامل سازمان منطقه آزاد تجاری صنعتی چابهار گفت:فرودگاه بین المللی چابهار در مدت زمان کوتاه یک ماهه با هفت درصد پیشرفت فیزیکی با اعتبار ۵۰۰ میلیارد تومان در حال اجراست

به گزارش سنت نیوز؛ عبدالرحیم کردی اظهارداشت: طرح‌های مختلفی نظیر فرودگاه بین‌المللی چابهار توسط سازمان منطقه آزاد در حال اجرا است و برنامه‌ریزی شده تا در ۱۸ ماه آینده این فرودگاه افتتاح شود.

وی با اشاره به اینکه رسانه‌ها می‌توانند نقش مهمی در معرفی ظرفیت‌های منطقه آزادچابهار داشته باشند، افزود: انعکاس فعالیت‌های انجام شده دولت به مردم امید می‌بخشد و این خیلی برای ما مهم است که رسانه به عنوان همیار عمل کرده و اگر نقدی را ضرورت می‌بینند بصورت منصفانه منعکس کند.

رییس هیات مدیره منطقه آزادچابهار ادامه داد: طرح توسعه منطقه آزاد به نتیجه رسیده و بیش‌از ۳۰ روستا در محدوده این منطقه قرار گرفته‌اند که امیدواریم با همکاری مسوولان زیرساخت‌های آنها آماده و شاهد رفاه مردم باشیم.

وی خاطرنشان کرد: در مجموع ۸۰۰ میلیارد تومان پروژه مختلف عمرانی و خدماتی در سطح منطقه آزاد چابهار در حال اجراست که با تکمیل آنها نقش مهمی در توسعه و آبادانی این منطقه خواهند داشت.