خانه » سیستان و بلوچستان » ۸ محور مواصلاتی سیستان و بلوچستان همچنان مسدود است؛ ۲ محور بازگشایی شد

۸ محور مواصلاتی سیستان و بلوچستان همچنان مسدود است؛ ۲ محور بازگشایی شد

به گزارش سنت نیوز، از یکشنبه شب با شروع بارندگی در جنوب استان و طغیان رودخانه‌ها برخی محورهای مواصلاتی در جنوب سیستان و بلوچستان مسدود شد.

فرمانده پلیس‌راه جنوب سیستان و بلوچستان با بیان این‌که اکثر محورهای مسدود شده مربوط به شهرستان فنوج، نیکشهر و بخش‌های است، گفت: محورهای چاهان به زرآباد، جلگه به چاه‌اسحاق، کشیک به خیرآباد، بنت به کهودان و دپ، فنوج به سرحه، فنوج به ذرتی و جلگه و همچنین فنوج به پنکان و سرزه، مسدود است.

وی ادامه داد: دیروز نیز محورهای نیکشهر به کوچینگ، محمدان به بنت نیز مسدود بودند، که امروز بازگشایی شدند. همچنین دیروز نیز چهار محور نیکشهر به بنت، بنت به توتسکان و سفیدکوه، کنارک به جاسک و فنوج به کتیج بازگشایی شد.

وی با اشاره به تداوم بارندگی‌ها در جنوب استان و احتمال طغیان مجدد رودخانه‌ها احتیاط رانندگان در محورهای لغزنده استان را ضروری دانست و افزود: توصیه می‌شود رانندگان سرعت مطمئنه، رعایت فاصله طولی و احتیاط کامل در زمان سبقت را رعایت کنند و تا حد امکان از ترددهای غیرضروری در جاده‌ها خودداری شود.

به گزارش تسنیم از یکشنبه شب گذشته در ۱۲۰ نقطه سیستان و بلوچستان بارش باران رخ داد که میزان بارش در بیش از ۴۰ نقطه بین ۱۰ تا ۴۰ میلی‌متر اعلام شده است.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*